EKIPA.

Delamo, da vam vedno lahko zagotovimo Užitek v vožnji.

Od svojega trgovca BMW pričakujete več, kot le izjemna vozila, kvaliteten servis in popolno skrb za stranke. Pričakujete osebni pristop, korekten nasvet in občutek, da vas trgovec posluša in razume. To je filozofija, ki ji sledimo vsi pooblaščeni trgovci BMW – popoln fokus na individualnega kupca, za katerega kar najbolje skrbi celotna ekipa, katere edino merilo je vaše zadovoljstvo.

PREDSTAVITEV EKIPE.

Tukaj smo za vas. Spoznajte člane naše ekipe.

Vodstvo

Blaž Urbanija

izvršni direktor

+386 1 583 35 00

info@wallismotor.si

Matevž Mrak

finančni direktor

+386 1 583 35 00

matevz.mrak@wallismotor.si

Branko Zalaznik

vodja prodaje

+386 1 583 35 00

branko.zalaznik@wallismotor.si

Tomo Kodelja

vodja poprodaje

+386 1 583 35 00

tomo.kodelja@wallismotor.si

Marketing

Alenka Toplak

vodja marketinga

+386 1 583 35 00

+386 30 355 660

alenka.toplak@wallismotor.si

Računovodstvo in kontroling

Edin Šabotič

kontrolor

+386 1 583 35 00

+386 30 462 233

edin.sabotic@wallismotor.si

Urška Ham

knjigovodja

+386 1 583 35 00

urska.ham@wallismotor.si

Ružica Auda

finančno računovodski referent

+386 1 583 35 00

+386 30 676 160

ruzica.auda@wallismotor.si

Wallis Motor Ljubljana.

Informacije

Nina Rus

informacije

+386 1 583 35 00

bmw@wallismotor.si

Urška Kos

informacije

+386 1 583 35 00

bmw@wallismotor.si

Manca Pranjič

informacije

+386 1 583 35 00

bmw@wallismotor.si

Larisa Kolenc

informacije

+386 1 583 35 00

bmw@wallismotor.si

Prodaja novih vozil

Simon Kregar

prodajni svetovalec BMW

+386 1 583 35 00

+386 51 217 928

simon.kregar@wallismotor.si

Marko Drča

prodajni svetovalec BMW

+386 1 583 35 00

+386 41 885 305

marko.drca@wallismotor.si

Prodaja rabljenih vozil

Mitja Slamnik

prodajni svetovalec BMW

+386 1 583 35 00

+386 51 328 880

mitja.slamnik@wallismotor.si

Primož Fugger

prodajni svetovalec BMW

+386 1 583 35 00

+386 40 808 256

primoz.fugger@wallismotor.si

Prodaja vozil poslovnim uporabnikom

Jure Lukežič

skrbnik ključnih kupcev

+386 1 583 35 00

+386 30 722 059

jure.lukezic@wallismotor.si

Servisni sprejem

Ana Weiss

asistent poprodaje

+386 1 583 35 00

+386 40 808 306

ana.weiss@wallismotor.si

Blaž Pilko

servisni svetovalec BMW

+386 1 583 35 00

+386 31 600 993

blaz.pilko@wallismotor.si

Alen Trnjanac

servisni svetovalec BMW

+386 1 583 35 00

+386 31 750 153

alen.trnjanac@wallismotor.si

Oliver Vesel

servisni svetovalec BMW

+386 1 583 35 00

+386 30 213 200

oliver.vesel@wallismotor.si

Nadomestni deli in oprema

Robi Ravnik

vodja prodaje nadomestnih delov in opreme

+386 1 583 35 00

+386 40 808 268

robi.ravnik@wallismotor.si

Igor Lušin

svetovalec za nadomestne dele in dodatno opremo

+386 1 583 35 00

+386 40 808 257

igor.lusin@wallismotor.si

Janez Pollak

prodajalec nadomestnih delov na terenu

+386 1 583 35 00

+386 30 460 150

janez.pollak@wallismotor.si